MECZ
24.07.20 | 1. runda | Maia Lumsden | Amelia Fortescue | 6-0, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Amelia Fortescue | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-0 | Amelia Fortescue | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
4-0 | Amelia Fortescue | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Amelia Fortescue | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Amelia Fortescue | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Amelia Fortescue | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Amelia Fortescue | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
16.03.95, 29 lat
16.03.95, 29 lat
Maia Lumsden vs. Amelia Fortescue - Wzajemne mecze
24.07.20 | 1. runda | Maia Lumsden | Amelia Fortescue | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Maia Lumsden form & Amelia Fortescue form
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |
Amelia Fortescue - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maya Drozd | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
26.07.20 1. runda | vs. Nell Miller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Maia Lumsden | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Alice Gillan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Esther Adeshina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Amelia Bissett | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Emily Morton | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Noelleda Ah San | 7-62, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noelleda Ah San | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Mariana Jimenez Bustillo | 6-70, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Dasha Kourkina | 1-6, 1-3, - Amelia Fortescue - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Eleonore Tchakarova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Stephanie Kent | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Katya Ramirez | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Melisa Morales | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Patricia Boentgen | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Bojana Marinkov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Darya Lebesheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
12.12.18 2. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |