MECZ
07.10.22 | Ćwierćfinał | Katie Swan | Maia Lumsden | 6-2, 6-1 | W60 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Katie Swan | Maia Lumsden | |
1. podanie % | 36/51 (71%) | 30/48 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/36 (78%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/48 (56%) | 17/51 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katie Swan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Katie Swan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katie Swan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katie Swan | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katie Swan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katie Swan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katie Swan | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katie Swan vs. Maia Lumsden - Wzajemne mecze
07.10.22 | Ćwierćfinał | Katie Swan | Maia Lumsden | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Trnava | halowa |
Katie Swan form & Maia Lumsden form
Katie Swan - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Melisa Ercan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Melisa Ercan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Petra Hule | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sara Saito | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Amandine Monnot | 6-3, 3-4, - Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | - | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-74, 0-2, - Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alice Gillan | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Makenna Jones | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Sara Daavettila | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Belinda Bencic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-4, 5-5, - Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Sara Errani | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
11.06.23 Finał | vs. Yanina Wickmayer | 6-2, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 5-3, Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |