MECZ
08.08.22 | 2. runda klasyf. | Laura Mair | Sofia Avataneo | 6-0, 6-3 | W15 Padova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
27.01.03, 21 lat
27.01.03, 21 lat
Laura Mair vs. Sofia Avataneo - Wzajemne mecze
08.08.22 | 2. runda klasyf. | Laura Mair | Sofia Avataneo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Padova | ceglana |
Laura Mair form & Sofia Avataneo form
Laura Mair - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-3, - Laura Mair - krecz | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Sara Dols | 7-5, 2-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sofia Avataneo - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 2. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Woydt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Giada Di Paola | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Saara Aerila | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alina Sogomonyan | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Victoria Pohle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 7-65, 6-74, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-73, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Manal Ennaciri | 2-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 6-1, Diana Chehoudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Eunji Oh | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Ivanovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marleen Tilgner | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 5-2, Maria Theodora Stancescu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 4-6, 6-0, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Lya Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |