MECZ
06.09.17 | 2. runda | Kristina Schmiedlova | Tereza Smitkova | 7-5, 6-2 | Balatonboglar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kristina Schmiedlova | Tereza Smitkova | |
1. podanie % | 36/64 (56%) | 47/76 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/36 (56%) | 23/47 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 10/29 (34%) |
Zdobyte break-ball | 7/20 (35%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/76 (57%) | 31/64 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/140 (54%) | 64/140 (46%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kristina Schmiedlova vs. Tereza Smitkova - Wzajemne mecze
06.09.17 | 2. runda | Kristina Schmiedlova | Tereza Smitkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Balatonboglar | ceglana |
Kristina Schmiedlova form & Tereza Smitkova form
Kristina Schmiedlova - ostatnie mecze
Grenoble - halowa | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Fiona Gervais | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Mai Hontama | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.01.18 1. runda | vs. Beatrice Gumulya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Kumi So | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.18 1. runda | vs. Jade Lewis | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Chiara Quattrone | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Marie Benoit | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Ashley | - | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-4, 3-4, - Kristina Schmiedlova - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Elisa Cordovani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
07.09.17 Ćwierćfinał | vs. Greta Arn | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.17 2. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jelena Polovina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Timea Visontai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
17.08.17 2. runda | vs. Marta Lesniak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Mathilde Devits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
12.08.17 Półfinał | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.17 Ćwierćfinał | vs. Diana Sumova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.08.17 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
28.07.17 Ćwierćfinał | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 2. runda | vs. Andrea Raaholdt | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.07.17 1. runda | vs. Milka-Emilia Pasanen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Tereza Smitkova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.02.23 Finał | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |