MECZ
22.01.19 | Klasyf. | Katsiaryna Skachkova | Audrey Ann Blakely | 7-62, 6-4 | W15 Manacor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
19.04.98, 26 lat
19.04.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
14.12.94, 29 lat
14.12.94, 29 lat
Katsiaryna Skachkova vs. Audrey Ann Blakely - Wzajemne mecze
22.01.19 | Klasyf. | Katsiaryna Skachkova | Audrey Ann Blakely | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Manacor | ceglana |
Katsiaryna Skachkova form & Audrey Ann Blakely form
Katsiaryna Skachkova - ostatnie mecze
W15 Waco - twarda | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Audrey Ann Blakely - ostatnie mecze
W25 Evansville - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Steffi Carruthers | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Kylie Collins | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Nina Stadler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Melisa Morales | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Arcadia - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Maxi Duncan | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Akilah James | 6-77, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Angie Carolina Yepes Medina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Aimee Tarun | 6-4, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Paula Puentes Jimenez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mexico City - twarda | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Rushri Wijesundera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.18 Klasyf. | vs. Zoe Hitt | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Ross | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Nadezda Gorbachkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |