MECZ
14.03.21 | 1. runda klasyf. | Jantje Tilbuerger | Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
19.04.98, 25 lat
19.04.98, 25 lat
Jantje Tilbuerger vs. Katsiaryna Skachkova - Wzajemne mecze
14.03.21 | 1. runda klasyf. | Jantje Tilbuerger | Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Jantje Tilbuerger form & Katsiaryna Skachkova form
Jantje Tilbuerger - ostatnie mecze
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Katsiaryna Skachkova - ostatnie mecze
W15 Waco - twarda | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |