MECZ
05.10.14 | 2. runda klasyf. | Katerina Siniakova | Johanna Larsson | 6-4, 6-4 | Linz | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Siniakova | Johanna Larsson | |
1. podanie % | 43/59 (73%) | 49/64 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/43 (67%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/16 (38%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/64 (50%) | 24/59 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/123 (54%) | 56/123 (46%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Siniakova vs. Johanna Larsson - Wzajemne mecze
22.05.19 | 2. runda | Katerina Siniakova | Johanna Larsson | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Nurnberg | ceglana |
16.10.18 | 1. runda | Katerina Siniakova | Johanna Larsson | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | Luxembourg | halowa |
25.05.18 | Półfinał | Johanna Larsson | Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Nurnberg | ceglana |
20.03.18 | 1. runda | Johanna Larsson | Katerina Siniakova | 4-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
23.07.16 | Półfinał | Katerina Siniakova | Johanna Larsson | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
05.10.14 | 2. runda klasyf. | Katerina Siniakova | Johanna Larsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Linz | halowa |
Katerina Siniakova form & Johanna Larsson form
Katerina Siniakova - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 3-6, 0-1, - Katerina Siniakova - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ana Bogdan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Donna Vekic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Martic | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yafan Wang | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Siegemund | Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Yuhan Wang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-73, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Johanna Larsson - ostatnie mecze
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.20 | vs. Magda Linette | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.20 | vs. Eleonora Molinaro | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.20 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mandy Minella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Natasha Subhash | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Danielle Lao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Katerina Stewart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Lauren Davis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
17.06.19 Klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.19 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Kiki Bertens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.19 2. runda | vs. Garbine Muguruza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.19 1. runda | vs. Magdalena Rybarikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
22.05.19 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Ellen Perez | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu |