MECZ
20.01.20 | 1. runda | Paula Badosa Gibert | Johanna Larsson | 6-1, 6-0 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Paula Badosa Gibert | Johanna Larsson | |
1. podanie % | 26/46 (57%) | 26/40 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 11/26 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/40 (60%) | 14/46 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Johanna Larsson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Johanna Larsson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Johanna Larsson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Johanna Larsson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Johanna Larsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Johanna Larsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Badosa Gibert vs. Johanna Larsson - Wzajemne mecze
20.01.20 | 1. runda | Paula Badosa Gibert | Johanna Larsson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Paula Badosa Gibert form & Johanna Larsson form
Paula Badosa Gibert - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
17.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 4. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
01.05.23 4. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
25.03.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Johanna Larsson - ostatnie mecze
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.20 | vs. Magda Linette | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.20 | vs. Eleonora Molinaro | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.20 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mandy Minella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Natasha Subhash | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Danielle Lao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Katerina Stewart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Lauren Davis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
17.06.19 Klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.19 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Kiki Bertens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.19 2. runda | vs. Garbine Muguruza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.19 1. runda | vs. Magdalena Rybarikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
22.05.19 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Ellen Perez | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu |