MECZ
12.06.22 | 1. runda klasyf. | Hanna Vinahradava | Martina Peretti | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
12.11.03, 20 lat
12.11.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
25.11.02, 21 lat
25.11.02, 21 lat
Hanna Vinahradava vs. Martina Peretti - Wzajemne mecze
06.11.23 | Klasyf. | Hanna Vinahradava | Martina Peretti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
12.06.22 | 1. runda klasyf. | Hanna Vinahradava | Martina Peretti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Hanna Vinahradava form & Martina Peretti form
Hanna Vinahradava - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Martina Peretti - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Zucca | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tasnim Ismail | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | Madison Frahn - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Snehal Mane | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Cherny | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elisa Roccaforte | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.22 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 0-6, 0-1, - Martina Peretti - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Barlini Pischedda | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yujiao Che | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tal Dekel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |