MECZ
15.11.23 | 1. runda | Gaia Squarcialupi | Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gaia Squarcialupi | Valerija Maija Kargina | |
1. podanie % | 38/64 (59%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/38 (68%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 4/21 (19%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/53 (58%) | 24/64 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/117 (61%) | 46/117 (39%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
01.02.06, 18 lat
01.02.06, 18 lat
Gaia Squarcialupi vs. Valerija Maija Kargina - Wzajemne mecze
15.11.23 | 1. runda | Gaia Squarcialupi | Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Gaia Squarcialupi form & Valerija Maija Kargina form
Gaia Squarcialupi - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Iliia Dashkevich | 6-3, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Valerija Maija Kargina - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anna Snigireva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ava Schueller | 6-3, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nisa Bulut | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gloria Contrino | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Golubkova | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |