MECZ
08.09.20 | 1. runda | Elsa Jacquemot | Anastasiya Komardina | 7-5, 7-5 | W60+H Saint | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elsa Jacquemot | Anastasiya Komardina | |
1. podanie % | 45/82 (55%) | 44/72 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/45 (73%) | 24/44 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/37 (43%) | 13/28 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/72 (49%) | 33/82 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elsa Jacquemot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elsa Jacquemot | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elsa Jacquemot | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elsa Jacquemot | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Elsa Jacquemot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elsa Jacquemot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 3-1 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elsa Jacquemot | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elsa Jacquemot | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elsa Jacquemot | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elsa Jacquemot vs. Anastasiya Komardina - Wzajemne mecze
08.09.20 | 1. runda | Elsa Jacquemot | Anastasiya Komardina | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W60+H Saint | ceglana |
Elsa Jacquemot form & Anastasiya Komardina form
Elsa Jacquemot - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Magda Linette | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Olga Danilovic | 6-70, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | Kathinka Von Deichmann - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Solana Sierra | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
17.12.23 Finał | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 7-64, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |