MECZ
27.07.20 | 1. runda | Anastasiya Komardina | Fiona Codino | 6-3, 6-0 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasiya Komardina | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Fiona Codino | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 4-0 | |
0-0, 30-0 | ||
5-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Anastasiya Komardina | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
5-2 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Anastasiya Komardina | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
2-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Anastasiya Komardina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
4-0 | Fiona Codino | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Anastasiya Komardina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Komardina vs. Fiona Codino - Wzajemne mecze
27.07.20 | 1. runda | Anastasiya Komardina | Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Anastasiya Komardina form & Fiona Codino form
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Fiona Codino - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lauren Mcminn | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
11.04.22 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |