MECZ
13.09.21 | 2. runda klasyf. | Eliessa Vanlangendonck | Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | W25 Johannesburg | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eliessa Vanlangendonck | Ofer Kivity | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/23 (87%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 6/15 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/37 (65%) | 11/39 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ofer Kivity | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ofer Kivity | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
09.12.02, 21 lat
09.12.02, 21 lat
Eliessa Vanlangendonck vs. Ofer Kivity - Wzajemne mecze
13.09.21 | 2. runda klasyf. | Eliessa Vanlangendonck | Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Johannesburg | twarda |
Eliessa Vanlangendonck form & Ofer Kivity form
Eliessa Vanlangendonck - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Dayeon Back | 7-5, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Sara Daavettila | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Emily Welker | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.24 Półfinał | vs. Jenny Lim | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Jessica Failla | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - krecz | szczegóły meczu |
Ofer Kivity - ostatnie mecze
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Daria Frayman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-4, 4-1, Oluchukwu Jennifer Ibeto - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Yanni Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lizi Dolidze | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
06.03.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kagiso Ledwaba | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-4, 3-1, Anna Ulyashchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maya Gohfeld | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 3-6, 7-64, 10-12 | szczegóły meczu |