MECZ
11.06.12 | Półfinał | Corinna Dentoni | Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | Padova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Corinna Dentoni vs. Diana Marcinkevica - Wzajemne mecze
04.02.13 | 1. runda | Diana Marcinkevica | Corinna Dentoni | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Grenoble | halowa |
11.06.12 | Półfinał | Corinna Dentoni | Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Padova | ceglana |
Corinna Dentoni form & Diana Marcinkevica form
Corinna Dentoni - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Gabriella Price | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
16.12.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Alicia Smith | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Ingrid Martins | 6-73, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 7-66, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |
Diana Marcinkevica - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Beverley Nyangon | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
25.11.23 Finał | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu |