MECZ
27.02.20 | 3. runda | Mikael Torpegaard | Zhe Li | 7-62, 4-6, 6-4 | Columbus Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mikael Torpegaard | Zhe Li | |
1. podanie % | 69/111 (62%) | 65/95 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/69 (75%) | 43/65 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/42 (40%) | 16/30 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/95 (38%) | 42/111 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/206 (51%) | 101/206 (49%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 12 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mikael Torpegaard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Torpegaard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mikael Torpegaard | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Torpegaard | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mikael Torpegaard | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mikael Torpegaard | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mikael Torpegaard | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Torpegaard | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mikael Torpegaard vs. Zhe Li - Wzajemne mecze
27.02.20 | 3. runda | Mikael Torpegaard | Zhe Li | 7-62, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Columbus Challenger | halowa |
Mikael Torpegaard form & Zhe Li form
Mikael Torpegaard - ostatnie mecze
Lexington Challenger - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 0-6, 1-4, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
11.05.22 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Emilio Gomez | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 Klasyf. | vs. Andrew Harris | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
12.04.22 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Christian Harrison | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Henri Squire | 6-4, 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - trawiasta | ||||
04.03.22 | vs. Yuki Bhambri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Forli 4 - halowa | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Evan Furness | 1-6, 3-4, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 7-64, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
31.01.22 1. runda | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 7-61, 5-7, 3-4, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Bjorn Fratangelo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 0-1, - Mikael Torpegaard - krecz | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Michael Mmoh | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Jason Jung | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Jack Sock | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Michael Mmoh | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 2. runda | vs. Dayne Kelly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 7-5, 3-0, Tennys Sandgren - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Bjorn Fratangelo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Zhe Li - ostatnie mecze
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
09.07.23 Finał | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.23 Półfinał | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - krecz | szczegóły meczu |