MECZ
04.11.21 | 2. runda | Mark Lajal | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-2 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mark Lajal | Gorazd Srbljak | |
1. podanie % | 23/37 (62%) | 28/46 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/23 (100%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 5/37 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mark Lajal | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Lajal | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Lajal | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mark Lajal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mark Lajal | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Lajal | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mark Lajal | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mark Lajal vs. Gorazd Srbljak - Wzajemne mecze
04.11.21 | 2. runda | Mark Lajal | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Mark Lajal form & Gorazd Srbljak form
Mark Lajal - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Arthur Fery | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Li Tu | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Philip Sekulic | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Duckhee Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Radu Albot | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Michael Geerts | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Lucas Poullain | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-4, 4-1, Mattia Bellucci - krecz | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-712, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Arthur Fils | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Gorazd Srbljak - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.04.24 1. runda | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.24 Klasyf. | vs. Shendrit Deari | 7-65, 1-0, Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |