MECZ
13.02.21 | Półfinał | Lukas Rosol | Hugo Gaston | 7-5, 2-6, 6-3 | Cherbourg Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lukas Rosol | Hugo Gaston | |
1. podanie % | 44/80 (55%) | 53/107 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/44 (86%) | 42/53 (79%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/36 (42%) | 23/54 (43%) |
Zdobyte break-ball | 3/16 (19%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/107 (39%) | 27/80 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/187 (51%) | 92/187 (49%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 14 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Lukas Rosol | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 0-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lukas Rosol | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-30 | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lukas Rosol vs. Hugo Gaston - Wzajemne mecze
13.02.21 | Półfinał | Lukas Rosol | Hugo Gaston | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Cherbourg Challenger | halowa |
Lukas Rosol form & Hugo Gaston form
Lukas Rosol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 1. runda | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Hugo Gaston - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
06.04.24 1. runda klasyf. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Fabio Fognini | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |