MECZ
15.11.17 | 1. runda | Sachia Vickery | Anastasiya Komardina | 6-75, 7-5, 6-3 | Norman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sachia Vickery | Anastasiya Komardina | |
1. podanie % | 73/116 (63%) | 79/109 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/73 (52%) | 34/79 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/43 (37%) | 9/30 (30%) |
Zdobyte break-ball | 13/23 (57%) | 10/18 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 66/109 (61%) | 62/116 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 120/225 (53%) | 105/225 (47%) |
Double foul | 7 | 6 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sachia Vickery vs. Anastasiya Komardina - Wzajemne mecze
02.01.20 | 2. runda | Sachia Vickery | Anastasiya Komardina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Hong | twarda |
15.11.17 | 1. runda | Sachia Vickery | Anastasiya Komardina | 6-75, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
Sachia Vickery form & Anastasiya Komardina form
Sachia Vickery - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.04.24 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 5-7, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Marino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Stacey Fung | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Chloe Beck | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Navarro | - | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 7-64, 3-6, 0-2, - Sachia Vickery - krecz | szczegóły meczu |
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |