INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Polina Leykina vs. Pia Cuk - Wzajemne mecze
31.10.18 | 1. runda | Pia Cuk | Polina Leykina | 7-64, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Polina Leykina form & Pia Cuk form
Polina Leykina - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Laura Heutschi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
27.08.23 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Pia Cuk - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.19 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.19 Półfinał | vs. Victoria Kan | - Pia Cuk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |