MECZ
01.03.19 | Ćwierćfinał | Pia Cuk | Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pia Cuk | Yukina Saigo | |
1. podanie % | 36/56 (64%) | 34/48 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/36 (67%) | 11/34 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/8 (88%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/48 (67%) | 25/56 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Cuk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pia Cuk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Cuk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pia Cuk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pia Cuk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
1-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pia Cuk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Cuk | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pia Cuk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pia Cuk vs. Yukina Saigo - Wzajemne mecze
01.03.19 | Ćwierćfinał | Pia Cuk | Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Pia Cuk form & Yukina Saigo form
Pia Cuk - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.04.19 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.19 Półfinał | vs. Victoria Kan | - | szczegóły meczu | |
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Yukina Saigo - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |