MECZ
17.06.19 | Klasyf. | Pia Cuk | Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | W25+H Montpellier | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pia Cuk | Fabienne Gettwart | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 34/61 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/31 (58%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/61 (62%) | 21/45 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Pia Cuk | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Cuk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pia Cuk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Pia Cuk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pia Cuk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Cuk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pia Cuk vs. Fabienne Gettwart - Wzajemne mecze
17.06.19 | Klasyf. | Pia Cuk | Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25+H Montpellier | ceglana |
Pia Cuk form & Fabienne Gettwart form
Pia Cuk - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.04.19 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.19 Półfinał | vs. Victoria Kan | - | szczegóły meczu | |
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Fabienne Gettwart - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu |