Turcja
03.01.02, 22 lat
03.01.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
16.09.99, 24 lat
16.09.99, 24 lat
Tuana Tinaztepe vs. Nina Kolar - Wzajemne mecze
20.03.17 | 2. runda klasyf. | Nina Kolar | Tuana Tinaztepe | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Tuana Tinaztepe form & Nina Kolar form
Tuana Tinaztepe - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Nina Kolar - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Ramskogler | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chiara Quattrone | 3-0, Chiara Quattrone - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.10.17 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Anastasia Veselova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Diana Shevchenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Anna Ureke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Cherry Kim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.17 Klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
12.12.16 1. runda | vs. Shufaa Changawa Ruwa | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Kassandra Davesne | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
08.11.16 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.16 Klasyf. | vs. Regina Husak | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Marta Garcia Gausi | 6-3, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Akilah James | 4-6, 2-4, - Nina Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Sabath Ibrahim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
10.10.16 1. runda | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Sarah Adegoke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
21.09.16 2. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda | vs. Alina Zubkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |