MECZ
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Katyarina Paulenka | Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
03.01.02, 22 lat
03.01.02, 22 lat
Katyarina Paulenka vs. Tuana Tinaztepe - Wzajemne mecze
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Katyarina Paulenka | Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Katyarina Paulenka form & Tuana Tinaztepe form
Katyarina Paulenka - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.21 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu |
Tuana Tinaztepe - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |