MECZ
09.09.18 | 1. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Keira Blackbeard | 6-4, 6-0 | Frydek Mistek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lotwa
25.06.01, 22 lat
17569 $
25.06.01, 22 lat
17569 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
14.07.03, 20 lat
14.07.03, 20 lat
Margarita Ignatjeva vs. Keira Blackbeard - Wzajemne mecze
14.11.22 | 2. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Keira Blackbeard | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Heraklion | ceglana |
09.09.18 | 1. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Keira Blackbeard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Frydek Mistek | ceglana |
Margarita Ignatjeva form & Keira Blackbeard form
Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Keira Blackbeard - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |