INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ilay Yoruk vs. Magdalena Pantuckova - Wzajemne mecze
18.10.18 | 2. runda | Magdalena Pantuckova | Ilay Yoruk | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Ilay Yoruk form & Magdalena Pantuckova form
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.24 Finał | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |