MECZ
25.02.20 | 1. runda | Magdalena Pantuckova | Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | W25 Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Magdalena Pantuckova | Valentyna Ivakhnenko | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/26 (92%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 9/17 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/48 (54%) | 10/45 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-3 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Magdalena Pantuckova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Valentyna Ivakhnenko | |
Magdalena Pantuckova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Magdalena Pantuckova | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
5-2 | Valentyna Ivakhnenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Magdalena Pantuckova vs. Valentyna Ivakhnenko - Wzajemne mecze
25.02.20 | 1. runda | Magdalena Pantuckova | Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Magdalena Pantuckova form & Valentyna Ivakhnenko form
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Valentyna Ivakhnenko - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
11.08.21 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |