MECZ
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Peter Goldsteiner | Alex Bancila | 7-62, 7-5 | M15 Balatonalmadi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
08.03.00, 24 lat
08.03.00, 24 lat
Peter Goldsteiner vs. Alex Bancila - Wzajemne mecze
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Peter Goldsteiner | Alex Bancila | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Balatonalmadi | ceglana |
Peter Goldsteiner form & Alex Bancila form
Peter Goldsteiner - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Alex Bancila - ostatnie mecze
M15 East - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Samir Banerjee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Paul-Antoine Brazet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Cameron Muller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Baylis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Alexander Petrov | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Vos | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pittsburgh - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Luke Phillips | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. John Bernard | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Darian King | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Luke Phillips | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Lagaev | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Borys Zgola | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 2-0, Daniil Golubev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-77, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Sander Jong | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 4-0, Artem Podorozhnyi - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.22 2. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 2-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. John Harrison Richmond | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Coppini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Edson David Ortiz Tovar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 | vs. Tad Maclean | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |