MECZ
28.11.17 | 1. runda | Mikalai Haliak | Anthony Susanto | 6-2, 7-5 | Indonesia F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mikalai Haliak | Anthony Susanto | |
1. podanie % | 39/66 (59%) | 42/59 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/39 (67%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/27 (56%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/59 (51%) | 25/66 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indonezja
23.05.97, 26 lat
23.05.97, 26 lat
Mikalai Haliak vs. Anthony Susanto - Wzajemne mecze
28.11.17 | 1. runda | Mikalai Haliak | Anthony Susanto | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Indonesia F8 | twarda |
Mikalai Haliak form & Anthony Susanto form
Mikalai Haliak - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Yanki Erel | 2-6, 1-3, - Mikalai Haliak - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jiho Lee | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Max Hans Rehberg | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Anthony Susanto - ostatnie mecze
M15 Kuala - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Thantub Suksumrarn | 6-4, 1-6, 0-4, - Anthony Susanto - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lavizzari | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Leroy Yong | 4-6, 6-2, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dogeon Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sui Lun Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Sora Fukuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rifqy Sukma Ramadhan Sumiarsa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Luke Sorensen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mao Takada | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jaydon Barki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Justin Barki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Justin Kuo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Koki Matsuda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Audric Madyapanna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Kuo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-67, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo D'Annibale | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
25.01.23 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu |