MECZ
18.03.13 | Ćwierćfinał | Lamine Ouahab | Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 7-5 | Spain F7 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamine Ouahab vs. Roberto Ortega-Olmedo - Wzajemne mecze
15.03.18 | 2. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Lamine Ouahab | 7-5, 4-0, Roberto Ortega-Olmedo - krecz | szczegóły meczu | Portugal F4 | twarda |
18.03.13 | Ćwierćfinał | Lamine Ouahab | Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Spain F7 | dywanowa |
17.10.11 | 1. runda | Lamine Ouahab | Roberto Ortega-Olmedo | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Morocco F9 | ceglana |
Lamine Ouahab form & Roberto Ortega-Olmedo form
Lamine Ouahab - ostatnie mecze
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Marrakech - ceglana | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.22 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
12.12.20 Półfinał | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - krecz | szczegóły meczu |
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |