MECZ
19.06.21 | 1. runda klasyf. | Denis Istomin | Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 7-5, 7-65 | Mallorca | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Denis Istomin | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podanie % | 58/99 (59%) | 64/106 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/58 (78%) | 48/64 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/41 (59%) | 23/42 (55%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/106 (33%) | 30/99 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/205 (51%) | 101/205 (49%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 10 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denis Istomin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0 | ||
Denis Istomin | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Denis Istomin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denis Istomin vs. Roberto Ortega-Olmedo - Wzajemne mecze
19.06.21 | 1. runda klasyf. | Denis Istomin | Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | Mallorca | trawiasta |
Denis Istomin form & Roberto Ortega-Olmedo form
Denis Istomin - ostatnie mecze
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
09.09.22 2. runda | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.07.22 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
25.04.22 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aguascalientes Challenger - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 1. runda | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
13.04.22 2. runda | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |