Estonia
21.04.96, 28 lat
12253 $
21.04.96, 28 lat
12253 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Karl Kiur Saar vs. Gorazd Srbljak - Wzajemne mecze
13.11.17 | Klasyf. | Karl Kiur Saar | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Finland F4 | halowa |
Karl Kiur Saar form & Gorazd Srbljak form
Karl Kiur Saar - ostatnie mecze
St. Brieuc - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus 2 - halowa | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Patrick Kypson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. August Ehrnrooth | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Iiro Vasa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Oskar Antinheimo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
02.11.20 Klasyf. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mark Owen Endler | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Luca Potenza | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 2. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Anif - ceglana | ||||
23.08.20 2. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Simon Beaupain | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Adrian Vorhemus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Marius Ruzgas | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Gorazd Srbljak - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.04.24 1. runda | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.24 Klasyf. | vs. Shendrit Deari | 7-65, 1-0, Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |