MECZ
14.01.18 | 2. runda klasyf. | Ivan Davydov | Hugo Pierre | 7-5, 6-2 | France F2 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ivan Davydov | Hugo Pierre | |
1. podanie % | 38/59 (64%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/38 (68%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/65 (49%) | 21/59 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
13.03.96, 28 lat
13.03.96, 28 lat
Ivan Davydov vs. Hugo Pierre - Wzajemne mecze
16.01.20 | 2. runda | Hugo Pierre | Ivan Davydov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15+H Bagnoles | ceglana |
14.01.18 | 2. runda klasyf. | Ivan Davydov | Hugo Pierre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | France F2 | halowa |
Ivan Davydov form & Hugo Pierre form
Ivan Davydov - ostatnie mecze
M15 St. - halowa | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
15.09.19 Finał | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu |
Hugo Pierre - ostatnie mecze
M25 Angers - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Thomas Gerbaud | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Solal Pont | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Menelaos Efstathiou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 6-3, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Fred Simonsson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Miguel Garcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Charlie Robertson | 6-76, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thomas Van Den Dooren | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Gervail | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Patrick Schoen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gatien Chaine | 6-0, 6-73, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Mark Wallner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mae Malige | 6-3, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Mark Wallner | 7-65, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Loan Lestir | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Bagneres - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Ewen Lumsden | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Damien Nogue | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |