MECZ
03.07.20 | 1. runda | Edan Leshem | Yaron Guberman | 7-62, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Edan Leshem | 0-0 | |
0-0, 30-15 | ||
1-0 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yaron Guberman | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Edan Leshem | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Yaron Guberman | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Edan Leshem | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
5-2 | Yaron Guberman | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Edan Leshem | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Yaron Guberman | |
0-0, 0-30 | ||
Edan Leshem | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Yaron Guberman | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edan Leshem | (1) | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
Edan Leshem | (2) | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
(4) | Yaron Guberman | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
Edan Leshem | (6) | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Edan Leshem | 0-0 | |
0-1 | Yaron Guberman | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Yaron Guberman | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Edan Leshem | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-1 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
4-2 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
25.11.99, 24 lat
25.11.99, 24 lat
Edan Leshem vs. Yaron Guberman - Wzajemne mecze
03.07.20 | 1. runda | Edan Leshem | Yaron Guberman | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Edan Leshem form & Yaron Guberman form
Edan Leshem - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - krecz | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
11.06.23 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
20.03.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | szczegóły meczu | |
Waco Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Yaron Guberman - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Martin Breysach | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Joshua Paris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Liam Day | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Toby Martin | 6-1, 4-1, Toby Martin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Petr Hajek | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Edan Leshem | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Jesse Ross | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 7-66, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Hands | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |