MECZ
06.06.21 | 1. runda klasyf. | Yaron Guberman | Patrick Foley | 7-5, 6-3 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
25.11.99, 24 lat
25.11.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
12.04.95, 28 lat
12.04.95, 28 lat
Yaron Guberman vs. Patrick Foley - Wzajemne mecze
06.06.21 | 1. runda klasyf. | Yaron Guberman | Patrick Foley | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Yaron Guberman form & Patrick Foley form
Yaron Guberman - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Martin Breysach | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Joshua Paris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Liam Day | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Toby Martin | 6-1, 4-1, Toby Martin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Petr Hajek | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Edan Leshem | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Jesse Ross | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 7-66, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Hands | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Patrick Foley - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 2-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 6-1, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raphael Calzi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bautista Mantoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Marcus Walters | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Freddy Humphries | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 4-6, 1-3, - Patrick Foley - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Oliveira | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vicente | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dalmasso | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ushakov | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Massimo Pizzigoni | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tin Chen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Burger | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kansei Jonin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
13.02.23 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |