MECZ
07.09.17 | 2. runda | Dante Gennaro | Bogdan Bobrov | 6-1, 4-3, - krecz | Turkey F33 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dante Gennaro | Bogdan Bobrov | |
1. podanie % | 27/36 (75%) | 29/50 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 18/29 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/50 (52%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/86 (60%) | 34/86 (40%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dante Gennaro vs. Bogdan Bobrov - Wzajemne mecze
07.09.17 | 2. runda | Dante Gennaro | Bogdan Bobrov | 6-1, 4-3, Bogdan Bobrov - krecz | szczegóły meczu | Turkey F33 | ceglana |
01.09.17 | Ćwierćfinał | Bogdan Bobrov | Dante Gennaro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F32 | ceglana |
Dante Gennaro form & Bogdan Bobrov form
Dante Gennaro - ostatnie mecze
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Reus - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
20.03.19 2. runda | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
09.01.19 1. runda | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
25.11.18 Finał | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 Półfinał | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
19.11.18 Finał | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Bogdan Bobrov - ostatnie mecze
Savannah Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Mccormick | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Kaylan Bigun | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Roy Horovitz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Kaylan Bigun | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.23 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |