MECZ
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Andrey Chepelev | Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-1 | M15 Xativa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Andrey Chepelev vs. Grigoriy Korobeynikov - Wzajemne mecze
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Andrey Chepelev | Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Xativa | ceglana |
13.03.17 | 1. runda klasyf. | Andrey Chepelev | Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | Spain F7 | ceglana |
Andrey Chepelev form & Grigoriy Korobeynikov form
Andrey Chepelev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Jiri Barnat | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Markus Molder | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. David Fix | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Timofei Derepasko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |