MECZ
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Adam Jones | Daniil Tsebrenko | 7-63, 6-2 | Poland F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
08.05.98, 25 lat
15388 $
08.05.98, 25 lat
15388 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.05.99, 24 lat
24.05.99, 24 lat
Adam Jones vs. Daniil Tsebrenko - Wzajemne mecze
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Adam Jones | Daniil Tsebrenko | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Poland F8 | ceglana |
Adam Jones form & Daniil Tsebrenko form
Adam Jones - ostatnie mecze
M25 Nottingham - twarda | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Finn Bass | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - krecz | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Daniil Tsebrenko - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |