MECZ
20.09.21 | Klasyf. | Leonardo Catani | Daniil Tsebrenko | 6-4, 6-2 | M15 Vyshkovo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
25.06.99, 24 lat
25.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.05.99, 24 lat
24.05.99, 24 lat
Leonardo Catani vs. Daniil Tsebrenko - Wzajemne mecze
20.09.21 | Klasyf. | Leonardo Catani | Daniil Tsebrenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Vyshkovo | ceglana |
Leonardo Catani form & Daniil Tsebrenko form
Leonardo Catani - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Christian Teszari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Roche Alcaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-70, 1-3, - Leonardo Catani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-71, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Sina Moghimi | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Maxence Broville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zelimir Rudan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |
Daniil Tsebrenko - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |