MECZ
29.05.17 | 2. runda klasyf. | Zinovia Vaneva | Angelina Subotic | 6-0, 7-64 | Nis | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
29.10.99, 24 lat
29.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
11.05.03, 20 lat
11.05.03, 20 lat
Zinovia Vaneva vs. Angelina Subotic - Wzajemne mecze
29.05.17 | 2. runda klasyf. | Zinovia Vaneva | Angelina Subotic | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | Nis | ceglana |
Zinovia Vaneva form & Angelina Subotic form
Zinovia Vaneva - ostatnie mecze
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.22 2. runda | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.01.22 Ćwierćfinał | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.22 Klasyf. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Angelina Subotic - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rhea Makesar | 6-77, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-4, 6-74, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
10.02.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Ley | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emilija Kokanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Svadlenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |