MECZ
08.05.22 | 1. runda klasyf. | Vanda Vargova | Ana Mukic | 6-0, 6-0 | W25 Osijek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
23.05.03, 20 lat
23.05.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
19.08.02, 21 lat
19.08.02, 21 lat
Vanda Vargova vs. Ana Mukic - Wzajemne mecze
08.05.22 | 1. runda klasyf. | Vanda Vargova | Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Osijek | ceglana |
Vanda Vargova form & Ana Mukic form
Vanda Vargova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Elettra Gradassi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Waco - twarda | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Maya Joint | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Tuhten | Danielle Tuhten - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mary Stoiana | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Ashley Lahey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Catez - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Mattioli | 3-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 0-4, - Vanda Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 1. runda | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 1-2, - Vanda Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.21 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.21 2. runda | vs. Dayeon Back | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.21 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Ana Mukic - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Noa Krznaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Anna Semenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Vanda Vargova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marie Temin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Dragun | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Taneva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Pasterk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ivania Martinich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |