MECZ
20.01.20 | 1. runda klasyf. | Valeria Gorlats | Olga Helmi | 6-4, 3-6, 13-11 | W15 Liepaja | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeria Gorlats vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
20.01.20 | 1. runda klasyf. | Valeria Gorlats | Olga Helmi | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | W15 Liepaja | halowa |
Valeria Gorlats form & Olga Helmi form
Valeria Gorlats - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 7-62, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Katriin Saar | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-0, 2-0, Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Anita Wagner | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 Klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 6-1, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Hania Abouelsaad | Hania Abouelsaad - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Petrova | 6-2, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Lissi Kubre | 6-1, 3-6, - Valeria Gorlats - krecz | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.19 Rubber 1 | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Barbara Gatica | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Camilia Samel Druz | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |