MECZ
18.06.19 | 1. runda | Sofia Sewing | Jaleesa Leslie | 6-1, 6-3 | W15 Orlando | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sofia Sewing | Jaleesa Leslie | |
1. podanie % | 33/45 (73%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/50 (56%) | 13/45 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Jaleesa Leslie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
11.05.02, 21 lat
11.05.02, 21 lat
Sofia Sewing vs. Jaleesa Leslie - Wzajemne mecze
18.06.19 | 1. runda | Sofia Sewing | Jaleesa Leslie | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Orlando | ceglana |
Sofia Sewing form & Jaleesa Leslie form
Sofia Sewing - ostatnie mecze
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.04.23 3. runda | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
20.04.23 3. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Jaleesa Leslie - ostatnie mecze
W25 Olimpia - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Eduarda Piai | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Susan Doldan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Gianna Pielet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.20 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Jasmine Amber Asghar | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Baranovski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Mara Schmidt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Gabriela Carvajal Melendez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-2, - Jaleesa Leslie - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | Dylan Cline - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofia Sewing | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Victoria Emma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Madison Westby | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Harbour - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Salome Devidze | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Anca Craciun | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Viva Laas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Sophie Abrams | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Najah Dawson | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Angelina Zhuravleva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |