Serbia
21.02.02, 22 lat
21.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
29.04.93, 31 lat
29.04.93, 31 lat
Andriana Simovic vs. Silvia Tumova - Wzajemne mecze
02.10.17 | 2. runda klasyf. | Silvia Tumova | Andriana Simovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Andriana Simovic form & Silvia Tumova form
Andriana Simovic - ostatnie mecze
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Irma Ustavdic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sonya Latycheva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Hazal Karaaliler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sonya Latycheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Silvia Tumova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Silvia Tumova - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Andrea Ka | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Timea Pavlickova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Manuella Lisa Nyonda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Ekaterina Trashchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jennifer Wacker | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Troy - twarda | ||||
08.10.12 1. runda klasyf. | vs. Jelena Pandzic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Piestany - ceglana | ||||
06.08.12 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlachova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
30.07.12 1. runda klasyf. | vs. Lina Lileikite | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
23.07.12 Klasyf. | vs. Martina Frantova | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.12 1. runda | vs. Diana Sumova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.12 1. runda klasyf. | vs. Zsofia Miko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
26.09.11 1. runda klasyf. | vs. Tereza Hejlova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
01.08.11 1. runda klasyf. | vs. Iren Kotseva | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.11 2. runda klasyf. | vs. Tereza Hejlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
11.07.11 1. runda klasyf. | vs. Xenia Knoll | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
07.02.11 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.11 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
31.01.11 1. runda klasyf. | vs. Mariami Skhirtladze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.11 Klasyf. | vs. Sophie Blom | 3-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu |