MECZ
10.10.19 | 2. runda | Oona Orpana | Antonia Lottner | 6-3, 6-3 | W25+H Cherbourg | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Oona Orpana | Antonia Lottner | |
1. podanie % | 43/60 (72%) | 44/63 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/43 (70%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 3/11 (27%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/63 (44%) | 19/60 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oona Orpana | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oona Orpana | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Antonia Lottner | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oona Orpana | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Antonia Lottner | |
Oona Orpana | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Oona Orpana | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-2 | Antonia Lottner | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oona Orpana vs. Antonia Lottner - Wzajemne mecze
10.10.19 | 2. runda | Oona Orpana | Antonia Lottner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25+H Cherbourg | halowa |
Oona Orpana form & Antonia Lottner form
Oona Orpana - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.01.20 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 Finał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.19 Półfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Antonia Lottner - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |