MECZ
31.01.17 | 1. runda | Olga Doroshina | Anna Pribylova | 6-3, 6-3 | Almaty | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Olga Doroshina | Anna Pribylova | |
1. podanie % | 30/46 (65%) | 33/62 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/30 (77%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/16 (75%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/62 (48%) | 11/46 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Doroshina vs. Anna Pribylova - Wzajemne mecze
31.01.17 | 1. runda | Olga Doroshina | Anna Pribylova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Almaty | halowa |
Olga Doroshina form & Anna Pribylova form
Olga Doroshina - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.21 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | - | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
21.12.19 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Anna Pribylova - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
12.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |