MECZ
28.07.20 | 1. runda | Natalia Siedliska | Arlinda Rushiti | 1-6, 6-4, 7-64 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 1-3 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-30 | ||
Natalia Siedliska | 1-5 | |
0-0 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
3-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
4-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 5-4 | |
6-4 |
3 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Natalia Siedliska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 3-2 | |
3-3 | Arlinda Rushiti | |
Natalia Siedliska | 4-3 | |
4-4 | Arlinda Rushiti | |
Natalia Siedliska | 5-4 | |
0-0, 0-30 | ||
5-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 6-5 | |
0-0, 15-15 | ||
(0) | Arlinda Rushiti | |
0-0, 2-0, 2-1, 3-2, 3-4, 5-4, 6-4 | ||
(1) | Arlinda Rushiti | |
0-0, 2-0, 2-1, 3-2, 3-4, 5-4, 6-4 | ||
Natalia Siedliska | (2) | |
0-0, 2-0, 2-1, 3-2, 3-4, 5-4, 6-4 | ||
(4) | Arlinda Rushiti | |
0-0, 2-0, 2-1, 3-2, 3-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Siedliska vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
28.07.20 | 1. runda | Natalia Siedliska | Arlinda Rushiti | 1-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Natalia Siedliska form & Arlinda Rushiti form
Natalia Siedliska - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | - | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.03.24 Półfinał | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu |