MECZ
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Louise Kwong | Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | W15 Santo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
11.12.78, 45 lat
11.12.78, 45 lat
Louise Kwong vs. Erika Sandor-Zur - Wzajemne mecze
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Louise Kwong | Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Santo | twarda |
Louise Kwong form & Erika Sandor-Zur form
Louise Kwong - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |
Erika Sandor-Zur - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Corley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Waco - twarda | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Tkachenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Garcia | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Emmi Kolyszko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Columbus - twarda | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Karina Miller | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | Ivana Corley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
05.06.22 Klasyf. | vs. Mia Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Failla | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-1, - Erika Sandor-Zur - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katya Ramirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Lorelyz Marruffo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |