MECZ
11.02.24 | 1. runda klasyf. | Lina Glushko | Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | W50 Roehampton | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lina Glushko | Freya Christie | |
1. podanie % | 54/75 (72%) | 71/111 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/54 (76%) | 41/71 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 17/40 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/111 (48%) | 21/75 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/186 (58%) | 79/186 (42%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy | 11 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lina Glushko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lina Glushko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lina Glushko | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Lina Glushko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Glushko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Lina Glushko | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lina Glushko vs. Freya Christie - Wzajemne mecze
11.02.24 | 1. runda klasyf. | Lina Glushko | Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | W50 Roehampton | halowa |
21.10.21 | 2. runda | Lina Glushko | Freya Christie | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Netanya | twarda |
Lina Glushko form & Freya Christie form
Lina Glushko - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
26.04.24 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda | vs. Natali Jaiani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | - | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Freya Christie - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Klasyf. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |