MECZ
31.07.19 | 1. runda | Lilly Elida Haseth | Anastasia Bursa | 6-3, 6-3 | W15 Savitaipale | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lilly Elida Haseth | Anastasia Bursa | |
1. podanie % | 40/68 (59%) | 31/61 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/40 (60%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/28 (57%) | 8/30 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/61 (56%) | 28/68 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lilly Elida Haseth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Bursa | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lilly Elida Haseth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Lilly Elida Haseth | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Bursa | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
3-1 | Anastasia Bursa | |
0-0 | ||
Lilly Elida Haseth | 3-2 | |
4-2 | Anastasia Bursa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lilly Elida Haseth | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Anastasia Bursa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
27.12.98, 25 lat
27.12.98, 25 lat
Lilly Elida Haseth vs. Anastasia Bursa - Wzajemne mecze
31.07.19 | 1. runda | Lilly Elida Haseth | Anastasia Bursa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Savitaipale | ceglana |
Lilly Elida Haseth form & Anastasia Bursa form
Lilly Elida Haseth - ostatnie mecze
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | - | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.22 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Anastasia Bursa - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Polina Pavlova | 7-5, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Nastia Anufrieva | 6-73, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ralina Kalimullina | 4-6, 0-3, - Anastasia Bursa - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 7-5, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 2-0, Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kampantai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
27.05.19 Klasyf. | vs. Leonor Oliveira | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Katerina Siskova (2004) | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |