MECZ
25.11.23 | Półfinał | Lian Tran | Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | W15 Alcala | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lian Tran | Tess Sugnaux | |
1. podanie % | 34/47 (72%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/51 (57%) | 19/47 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lian Tran | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lian Tran | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lian Tran | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lian Tran | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lian Tran vs. Tess Sugnaux - Wzajemne mecze
25.11.23 | Półfinał | Lian Tran | Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Alcala | twarda |
Lian Tran form & Tess Sugnaux form
Lian Tran - ostatnie mecze
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Sada Nahimana | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W35 Nottingham - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Lara Russiniello | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |